و اگر در آنچه بر تو نازل كرده‌ايم ترديد دارى، از آنها كه كتابهای پيش از تو را مى‌خوانند سؤال كن... ﴿سوره يونس: آیۀ ٩٤﴾

به پرسش و پاسخ از قرآن، انجیل و تورات خوش آمدید!

برای شرکت در پرسش و پاسخ ها از طریق گزینۀ عضویت در بالای سایت ثبت نام فرمایید. مطالعۀ قوانین سایت را فراموش ننمایید. با تشکر!

اهداف و قوانین سایت

بسم الله الرحمن الرحیم

به سایت پرسش و پاسخ از قرآن و کتب من قبل خوش آمدید!

هدف سایت:

ایجاد درگاهی معتبر و بی طرف که پاسخگوی پرسش های کاربران پیرامون قرآن و کتب من قبل (یعنی تورات، صحف انبیاء، چهار صحیفۀ انجیل) باشد یا بر تطابق پاسخها و گفتگوهای جاری با آیات کتب نازل شده از سوی الله نظارت نماید.

نقشۀ راه :

کاربران و مدیران سایت با استناد به آیات تورات و عهدعتیق، انجیل و قرآن به پرسشگران پاسخ می دهند یا پاسخ های مرتبط را با استناد به آیات تصحیح می نمایند.

توجه: سایت پرسش و پاسخ از قرآن و کتب من قبل کاملا مجزا از انجمن قرآن و کتب من قبل است.

قوانین سایت:

1) این سایت جهت فهم و تفهیم دین اسلام بر اساس پرسش و پاسخ از قرآن و کتب من قبل (یعنی تورات، صحف انبیاء، چهار صحیفۀ انجیل) تاسیس شده است، لذا خواهشمندیم که صرفا با استناد به آیات قرآن و کتب من قبل به بحث و تبادل نظر بپردازید.

2) سوالات یا پاسخهایی که بجای استناد به آیات کتب، از روایات، احادیث، تاریخ، شان نزول، یا صغری کبری چینی عقلی استفاده کنند، پس از اخطار، توسط مدیر حذف خواهند شد.

3) بانک سوالات و پاسخهای قرآن و کتب من قبل، محلی برای طرح دعواهای تاریخی شیعه و سنی یا یهود و نصارا نیست و پست هایی که در این راستا ارسال شوند، بلافاصله حذف خواهند شد.

4) سیاق گفتگوها در سایت باید بر مبنای نگاه همه جانبه به آیات قرآن و کتب من قبل استوار باشد و لذا خواهشمندیم که کاربران محترم آیات را در انزوا بررسی نفرمایند.

5) کاربرانی که القاب یا انگ هایی مانند (وهابی، یهودی، صهیونیست، منافق، مزدور ... ) را به دیگر کاربران نسبت دهند، بلافاصله معلق می گردند.

تذکر: مقررات فوق مبنای عمومی بحث ها و گفتگوهاست، لذا در صورت مشاهدۀ دیگر انواع اخلالها در گفتگوهای سایت، مدیریت در تعلیق کاربر خاطی مختار می باشد.

تلاش ما بر این است تا محیطی امن و کاربردی برای پژوهشگران و محققین قرآن و کتب من قبل فراهم آید تا بدور از هرگونه سانسور، آیات قرآن و کتب من قبل مورد مطالعه و بررسی قرار گیرند. ان شاءالله

... این لیست به مرور بروزرسانی می گردد.

...